futbalove reprezentacne dresy Manchester United prešie

futbalove reprezentacne dresy Manchester United prešiel v piatok večer cez Yeovil Town, aby si zabezpečil miesto v piatom kole FA Cupu. V pyramíde anglickej futbalovej ligy oddeľovalo tieto dva tímy 86 miest a nakoniec United jednoducho mali príliš veľa kvality na svojich súperov v Lige Two. Marcus Rashford otvoril skóre krátko pred polčasom po pomalom bránení hostí. Ander Herrera zvýšil na 2:0 po hodine - vďaka asistencii Alexisa Sancheza -, zatiaľ čo ďalšie góly Jesseho Lingarda a Romelua Lukakua v záverečných fázach pridali lesk skóre.

Bol to debutant Sanchez, ktorý bol vymenovaný za Muža zápasu – čo bolo dosť zábavné vzhľadom na skutočnosť, že bývalý obranca Arsenalu Martin Keown, ktorý rozhodoval o tom, ktorý hráč by mal vyhrať cenu, strávil celý zápas tým, že ho porazil – po primerane pôsobivej 72-minútovej prehliadke. Alexis bol súčasťou trojčlenného útoku po boku Rashforda a Juana Matu. Za nimi sedelo trio v strede poľa Herrera, Michael Carrick a 21-ročný Scott McTominay. McTominay, ktorý sa predstavil po desiate vystúpenie v sezóne, odohral v Huish Parku celých 90 minút.

Čo hovoria fanúšikovia United o McTominay Ale čo si fanúšikovia United myslia o 6-stopovom 4-palcovom stredopoliarovi? Myslia si, že je to futbalový dres s vlastným menom skutočný materiál prvého tímu? Alebo majú stále pochybnosti? Práve o tomto probléme dnes medzi sebou diskutovali na stránke Red Devils Reddit a tu je to, čo povedali...